Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o najstniški pevki Miley Cyrus.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 SPOROČILO VAŠE ADMINKE

Go down 
+2
Smiley_Me
THEnush
6 posters
AvtorSporočilo
THEnush
Administratorka
Administratorka
THEnush


Število prispevkov : 439
Join date : 31/05/2009
Age : 28
Kraj : In Nick's heart.

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 1:14 am

Pozdravljene:D

Prvo kot prvo bi se vam rada opravičila, ker sem totalno zapustila ta forum. Hvala eni izmed članici tega foruma, da me je spomnila nanj. V bistvu sploh nevem od kdaj nisem bila tu, ampak vem, da je to full dolgo. Res oprostite, imela sem dosti zdravstvenih in družinskin težav. Drugače pa je tu tudi bila osnovna, zdaj srednja šola, in večinoma, ko sem na računalniku, samo še pogledam fb in msn. Na forume več ne hodim. Imela sem dva. Tega in od Jonas Brothers. JB sem že zdavnaj izbrisala, na tega sem pa verjetno čist pozabila.

Ko sem se vrnila na ta forum, sem videla dosti spamma itd. Nekaj tem sem izbrisala in jih še bom, prav tako komentarje. Uporabnice bom pa blokirala, ker se nimam namena ukvarjati z takšnimi, ki dobro vejo, da je obljavljanje linkov drugih forumov kaznivo, pa čeprav me ni bilo nevem kak dolgo. Brala sem tudi komentarje, ko ste se spraševali kje je vaša adminka :( Hvala za skrb in še enkrat se vam opravičujem za vse skupaj.

Kaj pa bo z forumom, se pa tudi sama sprašujem. Fanica od Miley že kar lep čas več nisem. In me sploh več to ne zanima. Pa čeprav je tak, pa dvomim, da bom lahko vsaki dan na foruma, ter spremljala vse dogajanje. Če bi našla kakšne skrbne članice, ki bi mi pomagale, bi verjetno to še šlo :D Ali pa če bi se našla katera, ki bi bla adminka, z mano. Pa bom jaz prihajala le občasno na ta forum. Zmenite se med sabo (kar v tej temi). Ampak naj povdarim, da mora biti ta članica res zaupanja vreda :D Drugače pa ne preostane nič drugega, kot da ga preprosto zaprem. Vseeno ga pa nebi rada, ker vidim, da je še kar nekaj članic, da jim je mar za ta forum.

Lp. Vaša adminka
Nazaj na vrh Go down
https://miley.slovenianforum.com
Smiley_Me
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
Smiley_Me


Število prispevkov : 61
Join date : 27/11/2010
Kraj : Ljubljana

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 11:23 am

Tole si lepo napisala :) Po mojem bi lahko bila adminka še kakšna ki je bila prej že nekaj ( moderatorka ali kaj podobnega) ker bolje poznajo forum :) Je pa lepo da si se oglasila :)
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 125
Join date : 11/08/2009

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 11:43 am

heeej :)

hvala da si to napisala ker sej sva zadnje čase na forum hodile samo medve s Smiley_Me, jaz pa sem samo čakala da mi odpišeš na mail. Meni je drugače vseeno kdo je admin, samo da bi forum deloval ker ga je preveč škoda saj je bilo preveč truda vanj vloženega. Jaz bi samo predlagala da najprej pošlješ na mail vsem članom da se je foum vrnil in da pč iščemo soadmina.

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  694689 SPOROČILO VAŠE ADMINKE  694689
Nazaj na vrh Go down
Smiley_Me
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
Smiley_Me


Število prispevkov : 61
Join date : 27/11/2010
Kraj : Ljubljana

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeSob Jan 01, 2011 4:59 pm

Se opravičujem ker težim, ampak že zaradi tem kot do:spremeni nick in podobno, taka dela lahko uredi le adminka, bi bilo zelo priporočljivom če čim hitreje najdeš še kako adminko,ki bi bila pogosteje na forumu, lahko pa ga preprosto predaš v sruge roke, če sama nimaš želje več imeti opravka z njim. :)
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 125
Join date : 11/08/2009

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeČet Jan 06, 2011 10:51 pm

se strinjam. drugače če noben noče bit admin se lahko jaz javim ker imam že tako ali tako opravka s forumi in si enega tudi lastim tko da vem bistvene funkcije.

drugače pa bi mogli člane nazaj poklicat.
Nazaj na vrh Go down
Smiley_Me
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
Smiley_Me


Število prispevkov : 61
Join date : 27/11/2010
Kraj : Ljubljana

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimePet Jan 07, 2011 5:45 pm

To je res s člani. Meni je useeno kdo bo admin, samo da bo hodil sem pa to xD
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 125
Join date : 11/08/2009

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 2:04 pm

Ker se noben ne javi bi se jaz javla.
Nazaj na vrh Go down
RockMileyz
♥ Gost ♥
♥ Gost ♥
RockMileyz


Število prispevkov : 18
Join date : 29/08/2011

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimePet Sep 16, 2011 6:52 pm

Če je še prosto bi bla jst tud Admin men je useen odločte se
Nazaj na vrh Go down
mihaela
♥ Gost ♥
♥ Gost ♥
mihaela


Število prispevkov : 4
Join date : 28/10/2009
Age : 24
Kraj : bogu za lažema

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeSre Nov 07, 2012 10:10 am

ŽIVJO!!!!
Nazaj na vrh Go down
ARIANA
♥Junior♥
♥Junior♥
ARIANA


Število prispevkov : 196
Join date : 17/10/2009
Age : 29
Kraj : v sedmih nebesih

SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitimeSre Nov 07, 2012 10:10 am

jojoj!!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO VAŠE ADMINKE    SPOROČILO VAŠE ADMINKE  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SPOROČILO VAŠE ADMINKE
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» SPOROČILO!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Miley Cyrus :: O forumu :: Obvestila-
Pojdi na: