Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o najstniški pevki Miley Cyrus.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kritike

Go down 
+6
smiley.jonas*
Disney_princess
TeeniE
MilezzIsMyLife
miley_sarica
THEnush
10 posters
AvtorSporočilo
THEnush
Administratorka
Administratorka
THEnush


Število prispevkov : 439
Join date : 31/05/2009
Age : 28
Kraj : In Nick's heart.

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kritike   Kritike Icon_minitimePon Jun 01, 2009 5:21 pm

Kaj ti ni všeč na forumu?
Nazaj na vrh Go down
https://miley.slovenianforum.com
miley_sarica
♥Nobody's Perfect♥
♥Nobody's Perfect♥
miley_sarica


Število prispevkov : 302
Join date : 26/06/2009
Age : 27

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeSob Jun 27, 2009 6:49 pm

vse mi je všeč Kritike 694689
Nazaj na vrh Go down
MilezzIsMyLife
Prevajalka
Prevajalka
MilezzIsMyLife


Število prispevkov : 975
Join date : 22/06/2009
Age : 28
Kraj : Šenčur

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimePet Jul 24, 2009 9:35 am

Miley ni je napisal/a:
se opravičujem ampak forum je grozno grd. In zarad izgleda se ne bom prijavila, ker s tem izgledom lahko pričakujem skoraj nič. nAREDTE NA PORTAL KAKO REKLAMO ZAKAJ BI SE PRIJAVLI..MEN SE ZDI DA VEM O MILEY ŽE VSE IN ŠE VEČ, morte mi ponudt neki česar še nevem..predlog..samo ni mi všeč..

Ja poL peJt pa pogLedat kšne druge sLovenske miLey forume..me zanima kašn forum bi ti nrdiLa..haha..THEnush deLa naJhuJše forume..če ti pa ni ušeč se pa pač ne prJau pa drž gofLo zaprto..pa svoJ forum nared..me zanima kok bi meLa tm čLanou..varetn sam ti pa ene par tvoJih Frendic..retarda
Nazaj na vrh Go down
TeeniE
♥Just Miley Fan♥
♥Just Miley Fan♥
TeeniE


Število prispevkov : 758
Join date : 22/06/2009
Age : 33
Kraj : Novo mesto

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimePet Jul 24, 2009 2:15 pm

MilezzIsMyLife je napisal/a:
Miley ni je napisal/a:
se opravičujem ampak forum je grozno grd. In zarad izgleda se ne bom prijavila, ker s tem izgledom lahko pričakujem skoraj nič. nAREDTE NA PORTAL KAKO REKLAMO ZAKAJ BI SE PRIJAVLI..MEN SE ZDI DA VEM O MILEY ŽE VSE IN ŠE VEČ, morte mi ponudt neki česar še nevem..predlog..samo ni mi všeč..

Ja poL peJt pa pogLedat kšne druge sLovenske miLey forume..me zanima kašn forum bi ti nrdiLa..haha..THEnush deLa naJhuJše forume..če ti pa ni ušeč se pa pač ne prJau pa drž gofLo zaprto..pa svoJ forum nared..me zanima kok bi meLa tm čLanou..varetn sam ti pa ene par tvoJih Frendic..retarda


sm res ... kaj ti ni jasnu?
Pejt spat oz. ne hod gor, če ti ni ušeč, pa sama kej nared če si sposobna tuk xD
Kritizirat je lahku, sam narest pa neki druzga.! Kritike 25417 a
Nazaj na vrh Go down
THEnush
Administratorka
Administratorka
THEnush


Število prispevkov : 439
Join date : 31/05/2009
Age : 28
Kraj : In Nick's heart.

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeSob Jul 25, 2009 12:34 am

THEtina.* je napisal/a:
MilezzIsMyLife je napisal/a:
Miley ni je napisal/a:
se opravičujem ampak forum je grozno grd. In zarad izgleda se ne bom prijavila, ker s tem izgledom lahko pričakujem skoraj nič. nAREDTE NA PORTAL KAKO REKLAMO ZAKAJ BI SE PRIJAVLI..MEN SE ZDI DA VEM O MILEY ŽE VSE IN ŠE VEČ, morte mi ponudt neki česar še nevem..predlog..samo ni mi všeč..

Ja poL peJt pa pogLedat kšne druge sLovenske miLey forume..me zanima kašn forum bi ti nrdiLa..haha..THEnush deLa naJhuJše forume..če ti pa ni ušeč se pa pač ne prJau pa drž gofLo zaprto..pa svoJ forum nared..me zanima kok bi meLa tm čLanou..varetn sam ti pa ene par tvoJih Frendic..retarda


sm res ... kaj ti ni jasnu?
Pejt spat oz. ne hod gor, če ti ni ušeč, pa sama kej nared če si sposobna tuk xD
Kritizirat je lahku, sam narest pa neki druzga.! Kritike 25417 a

sm dala da gosti več NE morejo pisat nobenih kritik ali karkoli.
Hm...
Pol bi se naj vpisala pa videla forum pa pol neki govorila....

THANKS, da sta branili forum.
Nazaj na vrh Go down
https://miley.slovenianforum.com
Disney_princess
♥THE climb♥
♥THE climb♥
Disney_princess


Število prispevkov : 567
Join date : 27/06/2009
Age : 29
Kraj : med zvezdamiii...***

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeSob Jul 25, 2009 2:48 pm

hjooj.. ei..!!!!
strinjam se z vamii.!
če si gost splooh nč videt ne morešš!
sam.., le si taak.. je bolje, da se niti ne registriraš!
HALO?!
Nazaj na vrh Go down
smiley.jonas*
♥THE climb♥
♥THE climb♥
smiley.jonas*


Število prispevkov : 589
Join date : 23/06/2009

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeTor Jul 28, 2009 6:24 pm

Miley ni je napisal/a:
se opravičujem ampak forum je grozno grd. In zarad izgleda se ne bom prijavila, ker s tem izgledom lahko pričakujem skoraj nič. nAREDTE NA PORTAL KAKO REKLAMO ZAKAJ BI SE PRIJAVLI..MEN SE ZDI DA VEM O MILEY ŽE VSE IN ŠE VEČ, morte mi ponudt neki česar še nevem..predlog..samo ni mi všeč..
ja zakaj se pol upisuješ če veš že vsee?!!
ne kritiziri kr nekiii.
al pa z drugimi besedami opiš!
jooj.
Nazaj na vrh Go down
Disney_princess
♥THE climb♥
♥THE climb♥
Disney_princess


Število prispevkov : 567
Join date : 27/06/2009
Age : 29
Kraj : med zvezdamiii...***

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 10:38 am

kritika...
nekateri so gor.. in nč ne pišejo!!!
foLk.. kdaii se boste lotiil'?!
Nazaj na vrh Go down
rock miley
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
rock miley


Število prispevkov : 32
Join date : 27/07/2009

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimePon Avg 24, 2009 4:47 pm

JAZ MISLM DA JE TA FORUM NAJ,NAJ,NAJ LEPŠI NA CELEM SVETU IN MISLIM DA KRITIKA SPLOH NE OBSTAJA!!!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
smiley.jonas*
♥THE climb♥
♥THE climb♥
smiley.jonas*


Število prispevkov : 589
Join date : 23/06/2009

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeTor Avg 25, 2009 4:18 pm

rock miley je napisal/a:
JAZ MISLM DA JE TA FORUM NAJ,NAJ,NAJ LEPŠI NA CELEM SVETU IN MISLIM DA KRITIKA SPLOH NE OBSTAJA!!!!!!!!!!!!!!

Kritike 25417 sam res
Nazaj na vrh Go down
THEnush
Administratorka
Administratorka
THEnush


Število prispevkov : 439
Join date : 31/05/2009
Age : 28
Kraj : In Nick's heart.

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeTor Avg 25, 2009 4:29 pm

OKej. haha.<33
Prosim, da pišete sem samo kritike.
Nazaj na vrh Go down
https://miley.slovenianforum.com
Disney_princess
♥THE climb♥
♥THE climb♥
Disney_princess


Število prispevkov : 567
Join date : 27/06/2009
Age : 29
Kraj : med zvezdamiii...***

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 8:38 pm

smiley.jonas* je napisal/a:
rock miley je napisal/a:
JAZ MISLM DA JE TA FORUM NAJ,NAJ,NAJ LEPŠI NA CELEM SVETU IN MISLIM DA KRITIKA SPLOH NE OBSTAJA!!!!!!!!!!!!!!

Kritike 25417 sam res
se strinjaam...sploh pa zdeiii...kr sijee.!!!!!
tko, da....mrš..! hahaha. xD
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 125
Join date : 11/08/2009

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 7:26 pm

ko sem brala, ko je en gost kr neki gor pisu... dooh... kaj majo eni probleme... a Čist čudni pa taki. Č men npr. neki ni všeč se ne vpoglabljam v to pa krneki pišem kok mi je bedn pa to..
Nazaj na vrh Go down
ARIANA
♥Junior♥
♥Junior♥
ARIANA


Število prispevkov : 196
Join date : 17/10/2009
Age : 29
Kraj : v sedmih nebesih

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeTor Dec 01, 2009 9:51 pm

Jaz pa imam kritiko ampak ne o forumu ampak o temu da adminke že 1000 let ni blo in s tem ne prenove, anben ne mora biti nč no in sem se zato vpisala še na 1 forum. Sej me lahko sedaj upravljate ampak jz sm povedala svoj mnenje pa nč ne morem nardt razen če bi naredila prekršek in probala ugant THEnusino kodo, kar pa ne mislim nardit!Škoda ker imamo le 1 admina oz. adminko!
Nazaj na vrh Go down
SmiLeY <3
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥



Število prispevkov : 42
Join date : 19/11/2009

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 3:17 pm

ARIANA je napisal/a:
Jaz pa imam kritiko ampak ne o forumu ampak o temu da adminke že 1000 let ni blo in s tem ne prenove, anben ne mora biti nč no in sem se zato vpisala še na 1 forum. Sej me lahko sedaj upravljate ampak jz sm povedala svoj mnenje pa nč ne morem nardt razen če bi naredila prekršek in probala ugant THEnusino kodo, kar pa ne mislim nardit!Škoda ker imamo le 1 admina oz. adminko!

ja...se strinjam.... nai en THEnush pošle ZS.....pa mogoč pride nazai gor....
Nazaj na vrh Go down
ARIANA
♥Junior♥
♥Junior♥
ARIANA


Število prispevkov : 196
Join date : 17/10/2009
Age : 29
Kraj : v sedmih nebesih

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 9:16 pm

po zs na forumu ne bo šlo po jonas brothers forumu tut ne njenga gmaila pa ni razen forumski razen če je nekje to da ne vem kje
Nazaj na vrh Go down
SmiLeY <3
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥



Število prispevkov : 42
Join date : 19/11/2009

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 4:20 pm

YES!!!!YES!YES!!!!!!! dobla sm od THEnush e-mail naslov!!!!
ji bom poslala sporočilo....... Kritike 472974
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 125
Join date : 11/08/2009

Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 9:39 pm

jz bi rada, da bi adminka spet gor hodila!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kritike
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Miley Cyrus :: O forumu :: Forum-
Pojdi na: