Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o najstniški pevki Miley Cyrus.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 SPOROČILO!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Smiley_Me
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
Smiley_Me


Število prispevkov : 61
Join date : 27/11/2010
Kraj : Ljubljana

SPOROČILO! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: SPOROČILO!   SPOROČILO! Icon_minitimeTor Jan 11, 2011 8:08 pm

Veselo sporočam, da je nastal nov forum, ki ga je naredila Larcho. in je nekakšen nadomestek tega foruma :) Ker je ta propadel(zaradi odsotnosti adminke) sva z Larcho. ustvarili novega. Ampak, da bo tako dober kot je bil ta, potrebujemo vas. Zato vas člane naprošam da se zglasite na tale naslov http://miley-cyrus.slovenianforum.com/ Prosim če se prepišete na ta forum, če vas karkoli zanima( z Larcho je to najin prvi forum, in nisva profesionalki) lahko pošljete mail na hstibilj@gmail.com, sicer pa res naporšam da se vrnete na tisti forum. HVALA!
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 125
Join date : 11/08/2009

SPOROČILO! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO!   SPOROČILO! Icon_minitimeTor Jan 11, 2011 9:03 pm

sej je adminka rekla da mormo pč najdt nekoga ki bo hodil na forum.. sej ta še ni propadel ;)
Nazaj na vrh Go down
Smiley_Me
♥ Start all over♥
♥ Start all over♥
Smiley_Me


Število prispevkov : 61
Join date : 27/11/2010
Kraj : Ljubljana

SPOROČILO! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO!   SPOROČILO! Icon_minitimeTor Jan 11, 2011 10:41 pm

Ja..sam una tema je šla dol pa to..Nevem xD Midve sva uglaunm nouga nardile, kjer so adminke aktivne, in bi čimveč članou ke, da bi se nekak forum ke preseliu in oživeu. Sej ni nujno, sam pač xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SPOROČILO! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SPOROČILO!   SPOROČILO! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SPOROČILO!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» SPOROČILO VAŠE ADMINKE

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Miley Cyrus :: O forumu :: Forum-
Pojdi na: